Duo Sisustus

Duo Sisustus on uus ja omanäoline sisustussalong Pärnus, Waldhofi ärimaja esimesel korrusel. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kliendile terviklahendust alates sisekujundusest, mööbli tootmisest ja lõpetades aksessuaaride valikuga. Iga klient võib kindel olla, et saab personaalse lähenemise ning mööbel disainitakse sisekujundajate poolt just tema vajadustele lähtuvalt. Tootevalikusse oleme valinud parima kvaliteedi, moodsa disaini ja mõistliku hinnaga tooted.

Eritellimusmööblist toodetakse lisaks köögimööblile ka palju muud: vannitoa- , majapidamisruumi-, garderoobi-, esiku- ning lastetoamööblit. Oma mööblitehase omamisest tulenevalt ollakse väga paindlikud ja leitakse lahendus igale soovile. Lisaks mööblile pakume pidevalt täienevat valgustite ja aksessuaaride valikut.

Lisaks eraklientidele pakutakse laias valikus tooteid ka ühiskondlikesse ruumidesse, nagu näiteks kontorid ning restoranid.

Ootame Teid tutvuma näidismööblite ja materjalidega meie salongi. Koostöös meie disaineritega saate luua oma unistuste interjööri. Oleme alati valmis andma nõu parima sisekujunduslahenduse leidmiseks. Kohtumiseni salongis!